loading...

چرم آرتان

زهکشی گلدان‌ حصیری

عبادوز بازدید : 10 دوشنبه 29 آذر 1400 نظرات (0)

خرید گلدان مناسب برای گیاه ، از پارامترهای اصلی برای خرید و نگهداری یک گیاه آپارتمانی است.

اما یک سوال پیش می‌آید، با توجه به نیاز و بیماری‌های گیاهان، کدام یک از انواع گلدان کارآمدتر است ؟

گلدان‌ها، هر کدام دارای ویژگی‌هایی هستند که می‌توانند برای گیاه مفید و یا مضر باشند.

قصد داریم با بررسی کردن گلدان‌ مد نظر شما، به شما در انتخاب بهترین گلدان کمک کنیم.

منبع: https://cafegoldoon.com/فروشگاه/بازارچه/محصولات/ملزومات-نگهداری-گیاه/خریدگلدان/گلدان-حصیری/

خرید سانسوریا شمشیری ابلق

عبادوز بازدید : 5 دوشنبه 29 آذر 1400 نظرات (0)

سانسوریا از گیاهان زیبا و بسیار مقاوم است. برگ های تیز و شمشیر مانند گیاه دل هر بیننده ای را خواهد برد. این گیاه سرسخت اصطلاحا نامیرا است. اما بدانید که به آبیاری بیش از حد حساس است. خاک همیشه خیس باعث پوسیدگی این گیاه خواهد شد. اگر در نگهداری گیاهان تجربه ندارید با گیاهان کم توقع شروع کنید. دقیقا مانند سانسوریا.

سانسوریا یک تجربه شیرین برای شما خواهد بود. میتوانید در خانه ، بالکن و باغچه سانسوریا داشته باشید.

سانسوریا از گیاهان موثر در تصفیه هوا است.

چون سمومی مانند فرمالدئید، زایلن و تولوئن را جذب میکند. پس باعث بهبود کیفیت هوا خواهد شد. همچنین برای اتاق خواب نیز گزینه مناسبی است. چراکه شب ها برای شما اکسیژن تولید خواهد کرد.

منبع: https://cafegoldoon.com/فروشگاه/انواع-گیاهان-آپارتمانی/گیاهان-آپارتمانی/سانسوریا-شمشیری-ابلق-با-گلدان-سفالی/

نحوه تکثیر پاجوش به چه صورت است؟

عبادوز بازدید : 9 دوشنبه 29 آذر 1400 نظرات (0)

پاجوش چیست؟ یکی از ساده‌ترین روش‌های تکثیر گیاهان (به خصوص کاکتوس‌ها و ساکولنت ها)، تکثیر از طریق پاجوش می‌باشد.

پا جوش ها، ممکن است به راه های مختلف، در قسمت پایه ای گیاه (و یا حتی در قسمت های بالایی گیاه) تولید شوند؛ مانند: گیاه کریپتنتوس.پا

پاجوش را می توان از پایه مادری (از ریشه) جدا کرده و برای تکثیر، مستقیماً در گلدان کاشت.

البته، دقت کنید که پاجوش ها، همراه با ریشه باشند. همچنین بهتر است پا جوش های سالم و عمودی را برای تکثیر انتخاب کنید.

کلید موفقیت در این روش، این است که هرگز پا جوش های خیلی جوان را انتخاب نکنید

چرا به بهینه‌سازی موتورهای جستجو نیاز داریم؟

عبادوز بازدید : 8 دوشنبه 29 آذر 1400 نظرات (0)

برای آموزش سئو از کجا شروع کنیم

Search Engine Optimazation یا به اختصار SEO، مجموعهای از تغییرات کوچک اما موثری هستند که به رشد وب سایت شما کمک میکنند. شاید اگر به صورت مجزا به هرکدام از راهکارهایی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، نگاه کنید، در موثر بودن این روشها شک داشته باشید. اما وقتی این راهکارها را با هم ترکیب کنید و بهینهسازیهای دیگر سایت را هم همزمان انجام دهید، شاهد تاثیر شگفت سئو روی سایت خود خواهید بود. ممکن است با بعضی از مواردی که در این مقاله دربارهاش صحبت میکنیم، تا حدودی آشنا باشید. اما از آنجایی که اصول اولیه و پایه بهینهسازی موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارد و این مقاله هم قرار است برای افراد مبتدی تا پیشرفته مناسب باشد، ما به تمام جزئیات خواهیم پرداخت.

نکتهای که باید در همین ابتدا به آن اشاره کنیم این است که با وجود اهمیت الگوریتمهای گوگل و روشهای بهینهسازی موتورهای جستجو، شما در هر حال باید اولویت را به کاربران خود بدهید. یعنی تمرکز خود را معطوف آن چیزی کنید که مخاطبین سایت نیاز دارند. اگر قرار باشد تمام فکر و ذکرتان، رتبه گرفتن در نتایج جستجوی گوگل باشد، همه چیز خیلی ماشینی و رباتوار پیش خواهد رفت. در حالی که یک وب سایت خوب، سایتی است که برای بازدیدکنندگانش، مطلوب باشد. فراموش نکنید اولویت گوگل هم، تجربه کاربری خوب است نه فقط رعایت اصول بهینهسازی موتورهای جستجو.

ما در طی آموزش، مثالهایی از وب سایتهای مختلف میزنیم تا نکات را به صورت عملی یاد بگیرید. ممکن است موضوع کسب و کار اینترنتی شما مشابه یا کاملاً متفاوت با این مثالها باشد. در انتهای این صفحه، اگر سوالی برای شما به وجود آمد، میتوانید در بخش نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ دهیم. با این مقدمه، برویم به سراغ آموزش مقدماتی بهینهسازی موتورهای جستجو یا همان سئو.

سئو چه تاثیری بروی مخاطب هدف دارد؟

عبادوز بازدید : 20 دوشنبه 29 آذر 1400 نظرات (0)

برای آموزش سئو از کجا شروع کنیم

​Search Engine Optimazation یا به اختصار SEO، مجموعهای از تغییرات کوچک اما موثری هستند که به رشد وب سایت شما کمک میکنند. شاید اگر به صورت مجزا به هرکدام از راهکارهایی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، نگاه کنید، در موثر بودن این روشها شک داشته باشید. اما وقتی این راهکارها را با هم ترکیب کنید و بهینهسازیهای دیگر سایت را هم همزمان انجام دهید، شاهد تاثیر شگفت سئو روی سایت خود خواهید بود. ممکن است با بعضی از مواردی که در این مقاله دربارهاش صحبت میکنیم، تا حدودی آشنا باشید. اما از آنجایی که اصول اولیه و پایه بهینهسازی موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارد و این مقاله هم قرار است برای افراد مبتدی تا پیشرفته مناسب باشد، ما به تمام جزئیات خواهیم پرداخت.

نکتهای که باید در همین ابتدا به آن اشاره کنیم این است که با وجود اهمیت الگوریتمهای گوگل و روشهای بهینهسازی موتورهای جستجو، شما در هر حال باید اولویت را به کاربران خود بدهید. یعنی تمرکز خود را معطوف آن چیزی کنید که مخاطبین سایت نیاز دارند. اگر قرار باشد تمام فکر و ذکرتان، رتبه گرفتن در نتایج جستجوی گوگل باشد، همه چیز خیلی ماشینی و رباتوار پیش خواهد رفت. در حالی که یک وب سایت خوب، سایتی است که برای بازدیدکنندگانش، مطلوب باشد. فراموش نکنید اولویت گوگل هم، تجربه کاربری خوب است نه فقط رعایت اصول بهینهسازی موتورهای جستجو.

ما در طی آموزش، مثالهایی از وب سایتهای مختلف میزنیم تا نکات را به صورت عملی یاد بگیرید. ممکن است موضوع کسب و کار اینترنتی شما مشابه یا کاملاً متفاوت با این مثالها باشد. در انتهای این صفحه، اگر سوالی برای شما به وجود آمد، میتوانید در بخش نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ دهیم. با این مقدمه، برویم به سراغ آموزش مقدماتی بهینهسازی موتورهای جستجو 

دانلود فیلم پنج فوت فاصله

عبادوز بازدید : 9 دوشنبه 29 آذر 1400 نظرات (0)

استلا (هالی لو ریچاردسون) برای درمان یک عفونت به بیمارستان مراجعه می‌کند اما گویا قرار است این خانه دوم او شود. کادر پزشکی همه دوستان قدیمی او هستند، به خصوص باربارا ( کیمبرلی هبرت گرگوری)، که یک پرستار دلسوز است. استلا همه کارهای معمول را می‌داند و می‌داند چگونه کارها را راحت‌تر کند، از عروسک پانداش و تصاویری از دیوار اتاق خوابش گرفته تا لپ تاپی که او برای به روزرسانی‌های وبلاگ خود در مورد زندگی با بیماری CF استفاده می‌کند.

برای دانلود فیلم پنج فوت فاصله اینجا کلیک کنید.

دانلود مجموعه شباهنگی از فیلم نت

عبادوز بازدید : 14 دوشنبه 29 آذر 1400 نظرات (0)

نامه جالب سراسر شادی و خنده در هر قسمت یک هنرمند یا ورزشکاران حرفه ای دعوت به تاک آهنگی میشن به همراه جوایز نقدی..شما می توانید با تماشای فیلم و سریال های جدید اوقات زیبایی را سپری کنید 

برنامه شب آهنگی یکی از برنامه های جذاب و پرطرفدار بوده که در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود تهیه‌کنندگی و کارگردانی و اجرای برنامه را حامد آهنگی بر عهده دارد فصل اول آن به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفت و آقای حامد آهنگی بعد از پایان 30 قسمت از آن تصمیم گرفت که فصل دوم آن را هم تولید کند.

برای دانلود فیلم پنج فوت فاصله اینجا کلیک کنید.

بررسی فیلم غارنشینان

عبادوز بازدید : 13 شنبه 06 آذر 1400 نظرات (0)

انیمیشن غارنشینان، خانواده کرودها در دوره ماقبل تاریخ زندگی می‌کنند پدر که همیشه نگران خانواده است با تعریف کردن داستان‌های ترسناک بقیه را از بیرون رفتن منع می‌کند تا اینکه محل زندگی آنها خراب می‌شود و حالا کرودها مجبورند پا به دنیای ناشناخته خارج از غار بگذارند. انیمیشن The Croods را با دوبله فارسی از فیلم‌نت تماشا کنید.

انیمیشن غارنشین‌ها: عصر جدید ماجرای زندگی کرودها کمی پس از قسمت اول انیمیشن غارنشینان را روایت می‌کند؛ این خانواده به جستجوی محل زندگی مناسب‌تری نسبت به گذشته می‌روند و سرانجام در میان درختان انبوه و رودخانه‌های جاری منزل دلخواهشان را پیدا می‌کنند؛ اما آن محل پیش از این توسط خانوادهٔ بهترزاده تصاحب شده‌است.

برای بررسی فیلم غارنشینان اینجا کلیک کنید

دانلود سریال بازی مرکب قسمت اول

عبادوز بازدید : 20 شنبه 06 آذر 1400 نظرات (0)

دانلود سریال بازی مرکب قسمت اول

سریال بازی مرکب ماجرای افرادی است که هر کدام به نوعی مشکل مالی دارند و حالا از آنها دعوت شده در یک بازی کودکانه و عجیب که جایزه‌ای وسوسه انگیز دارد، با هم رقابت کنند. 
سریال Squid Game را با دوبله اختصاصی، زیرنویس فارسی و انگلیسی از فیلم‌نت تماشا کنید.

بازی مرکب در مجموع نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد. در هفتهٔ اول انتشار، به یکی از پربیننده‌ترین مجموعه‌های نتفلیکس در ۹۰ کشور تبدیل شد و ۲۸ روز پس از انتشار با بیش از ۱۱۱ میلیون ببیننده، رکورد بریجرتون را شکست و به پربیننده‌ترین مجموعهٔ این شبکه تبدیل شد.

دریافت مشاوره سئو از سئو وب

عبادوز بازدید : 14 چهارشنبه 19 آبان 1400 نظرات (0)

نیازسنجی

تو سایت ثبت‌نام کنید و رزومتون رو بسازید

طرح پیشنهادی

تو سایت ثبت‌نام کنید و رزومتون رو بسازید

هدف نهایی از خدمات سئو، نشان دادن وب سایت شما به کاربران است که در نتیجه به افزایش ترافیک و بهبود رتبه سایت شما در گوگل منجر خواهد شد. طی فرآیند سئو، کلمه کلیدی‌های رقابتی حوزه فعالیت وب سایت شما تهیه می‌شود و با همکاری متخصصین سئو و تیم تولیدکنندگان محتوای سئووب، در نتایج جستجو صفحه اول گوگل لینک وب سایت شما دیده خواهد شد. به علاوه آنالیزهای حرفه‌ای و گزارش‌های کاربردی از روند پیشرفت سایت تهیه و به شما عزیزان ارائه می‌شود.

برای دریافت مشاوره سئو اینجا کلیک کنید

تعداد صفحات : 18

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 176
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 18
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 18
 • بازدید ماه : 273
 • بازدید سال : 1,530
 • بازدید کلی : 2,143